Hand holding money
Банківські метали
Купівля и продаж золотих и срібних слітків
Щоденна інформація про зміну курсу:
Бути в курсі в Telegram
Бути в курсі в Viber
Банківські метали у Кривому Розі на 20.07.2024
/admin-img/84a171df-8ce7-4051-857c-94d1990c86dc-photo_2023-05-04_12-31-36.jpg
Залишити заявку
/admin-img/308a5cd7-e9ab-48d4-8595-f8b1607dc885-4604e3ba-737c-4f8a-8df1-984db23fde5e-photo_2023-05-04_12-31-36.jpg
Залишити заявку
більше валют
Приховати

Курс валют носить інформативний характер і не є публічною офертою.

Банківські метали

Довгий час точилися суперечки про те, як надійніше зберегти накопичені кошти. Однак в цьому питанні є однозначний лідер, перевірений століттями - дорогоцінні метали. Вони демонструють кращі показники надійності особливо в кризових умовах.

Коли мова йде про дорогоцінні метали, то маються на увазі в першу чергу золоті злитки. Крім золота цінуються також злитки з деяких інших металів, включаючи срібло.

Купити золоті злитки

Компанія Obmen24 пропонує кращі послуги в сфері продажу / покупки злитків. Вагомою перевагою є низький поріг входження. Вага одного золотого зливка, який можна придбати, починається від 1 грама і досягає 1 кілограма. При цьому обмеження на те, скільки золота за раз можна придбати немає.

Слід зазначити, чим більше вага придбаного банківського золота, тим вигідніше ціна на нього, тобто нижче ціна за грам. Очевидно, що вигідніше купувати злитки в більшому обсязі. Наша команда гарантує найякісніші умови для купівлі та продажу банківських металів. Клієнти мають можливість купити злиток золота миттєво по актуальному курсу на момент.

Пам'ятайте, золоті злитки - практично єдиний спосіб зберігання капіталу, якому не страшні пожежі і повені.
Також в кризові періоди банківське золото демонструє зростання цінності, на відміну від національних валют. Крім цього є ще цілий ряд причин звернути увагу на злитки:

  • збереження ліквідності в будь-який час;
  • висока диверсифікація;
  • стабільність;
  • потенціал до зростання.

Також запаси золота не безмежні і з часом воно ще більше зросте в ціні. Наявність злитка гарантовано забезпечить фінансовий бекграунд в довгостроковій перспективі.

Інші коштовності

Зберігати золото можна не тільки в злитках. На другому місці за популярністю стоять монети з дорогоцінних металів, які виробляються на світових монетних дворах. Перевага виробів полягає в передових технологіях виробництва і високій пробі. Ціни на монети визначаються вартістю золота на Лондонській біржі ICE. Золоті та срібні інвестиційні монети мають привабливий дизайн і цілком можуть виступати в якості подарунка, враховуючи їх цінність. Також деякі люди зберігають інші золоті і срібні вироби, в силу того, що їх легше зберігати і ховати.

Ми пропонуємо

Працюючи з Obmen24 клієнти гарантовано отримують найкращий результат. Переваги покупки банківського золота і срібла у нас:

  • тільки нові злитки;
  • злитки з високою пробою;
  • повна конфіденційність;
  • безпеку;
  • висока швидкість здійснення угоди;
  • актуальна інформація про курси на золото і срібло.
Головні труднощі з якою можуть зіткнутися власники банківських металів - їх продаж. Банки купують злитки і монети за заниженими цінами, а приватні покупці часто надають недовіру до продавців. Однак з Obmen24 це перестає бути проблемою. Компанія пропонує найвигідніші відсотки на ринку.

Купівля / продаж банківських золотих злитків проходить виключно при вашому особистому присутності. Однак, для зручності клієнтів, придбати їх можна в будь-який момент. Ми працюємо тільки з якісними перевіреними золотими і срібними злитками. При купівлі злитка ціна золота за грам буде значно менше при більшій масі злитка.

Передбачена також можливість здійснення угоди на виїзд - вам необов'язково завжди приїжджати до нас. Купівля / продаж золотих злитків проходить по найактуальнішим цінами відповідно до курсу на конкретний момент.

Головний принцип нашої компанії - орієнтація на клієнта. Вибираючи Obmen24, ви отримаєте найзручніший, вигідний, якісний і швидкий сервіс в сфері банківських металів в країні.

Наші партнери
Alternate Text
Обмін валют у Польші
Kantorkurs обмін валют в Польші (Варшава, Вроцлав, Краков, Катовице) Грошові перекази WesternUnion

Alternate Text
Обмін валют
Х-change обмін валют нового покоління в містах Київ, Кропивницький, Запоріжжя, Вінниця Грошові перекази по Світу